09 Aralık 2015, Çarşamba | Mutlusan Elektrik A.Ş.' ye İran' dan Ziyaret

Mutlusan Elektrik A.Ş.’ ye İran’ dan Ziyaret | 9 Aralık 2015, Çarşamba

İran Tebriz Eyalet Vali Yardımcısı Mohamad Sadegh Pour Mahdi ve danışmanları ile birlikte bir grup İranlı iş adamı İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’ nde bulunan fabrikamızı ziyaret ettiler.

Mutlusan Elektrik A.Ş. olarak marka bilinirliğimizin İran’ da da artmasıyla firmamızı görmek amaçlı bir ziyaret gerçekleştirildi. Sayın M. Pour Mahdi ve beraberindekiler Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Kaçmaz ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kaçmaz tarafından karşılandı. Önce yönetim katında ağırlanan ziyaretçiler Sn. Mustafa Kaçmaz’ dan firmamız, üretim kapasitemiz ve ürün gamımız hakkında bilgi aldılar.

Bir süre sektörle alakalı sohbet edilmesinin ardından firmamızın üretim tesisleri gezildi. Sn. M. Pour Mahdi ile iş adamları üretim kapasitemizle teknolojimizi yakından görmek ve bilgi almak için Yönetim Kurulu Üyeleri ile fabrikayı gezerek bir yandan da fabrika ve kalite kontrol yöneticilerimiz daha detaylı bilgiler aldılar.

Mutlusan Elektrik A.Ş.’ nin köklü bir geçmişe sahip olduğunu ve sektörel başarısından da haberdar olduklarını dile getiren Sn. M. Pour Mahdi “yönetim anlayışını tanıyıp, üretim gücünü de yakından gördükten sonra bunun tesadüfi bir başarı olmadığını, Mutlusan Elektrik’ in bunu hakkıyla yakaladığını görmüş olduk” diyerek “ Mutlusan’ ın marka olarak da sektörde liderliği bırakmayacağı ortada bir gerçek” diye sözlerine ekledi.  

Mutlusan Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Kaçmaz’ da İran Tebriz Eyaleti Vali Yardımcısı Sn. M. Pour Mahdi, danışmanları ve değerli iş adamlarının ziyaretlerinden dolayı son derece mutlu olduklarını ve onur duyduklarını dile getirdi.