29 Ocak 2016, Cuma | YENİ ÜRÜN: Led Panel

Led Panel Hakkında

Kenardan aydınlatmalı LED Paneller, kolay ve anlaşılır bir ifadeyle kenardan aldığı ışığı yüzeyine eşit bir şekilde yayma prensibine dayanır. Panel optik AKRİLİK’dir ve yüzeyindeki ışık yolları Mikro Prizmatik Algoritmasıyla dizayn edilir. Bu prizma dizaynlarının en önemli özelliği, Panelin yüzeyinde homojen bir yapı oluşturmasıdır. Yani geleneksel aydınlatmada karşılaşılan bazı bölgelerin çok parlak buna karşın bazı bölgelerin ise gölgeli olma problemi ortadan kaldırılmıştır.

LED Paneller, konvansiyonel muadillerine (4*18W) kıyasla, %60-%70 oranında enerji tasarrufu sağlarken, uzun ömürlü ve estetik oluşu ile öne çıkar.

Düşük güç ile çalışıp önemli ölçüde güç tasarrufu sağlamasıyla birlikte uzun ömürlü olup atık miktarını da azaltmaktadır. Ayrıca led civa, argon, neon, sodyum, xenon ve kurşun ihtiva etmez. UV-IR ışınları taşımazlar. Bu özellikleriyle çevre dostu olması dolayısıyla da tercih sebebidir.

LED PANEL KULLANIM ALANLARI

Ofisler, Alışveriş merkezler, İş merkezleri, Okullar, Hastaneler, Otoparklar ve kısaca söylemek gerekirse aydınlatma ile ilgili aklımıza gelecek pek çok iç ve dış mekanda bu ürünler kullanılabilmektedir.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

BOYUT/ SIZE

595x595x16 mm

AĞIRLIK/ WEIGHT

3 kg

GİRİŞ VOLTAJI/ INPUT VOLTAGE

220-240 V AC - 50/60hz

IŞIK KAYNAĞI/ LIGHT SOURCE

OSRAM LED

SÜRÜCÜ / DRIVER

PHILIPS

TÜKETİM GÜCÜ/ POWER CONSUMPTION

34 W

IŞIK RENKLERİ/ CCT

3000K, 4000K, 6500K

KULLANIM ÖMRÜ/ LIFE TIME

50.000 h (L70)

ORTAM SICAKLIĞI/ AMBIENT TEMPERATURE

-20 °C / +40 °C

IŞIK AKISI/ LUMINOUS FLUX

3115 lm

VERİMLİLİK/ EFFICIENCY

92 lm / W

RENKSEL GERİVERİM DEĞERİ/ CRI

≥80

GARANTİ (Yıl) / WARRANTY (Year)

3