11 Aralık 2015, Cuma | Mutlusan, что сильны играя Интерсвет ярмарке в Москве российском рынке

Elektrik sektörünün önemli firmalarından Mutlusan Elektrik, 10-13 Kasım 2015 tarihleri arasında Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen Interlight Moscow Uluslararası Aydınlatma Fuarı’na katıldı.

Yeni, şık ve özgün tasarımlarıyla dikkat çeken Mutlusan, standında birçok yeni müşterilerle görüşme fırsatı elde etti. Rusya’nın aydınlatma alanında en büyük ve en önemli etkinliği olarak kabul gören Interlight Moscow Fuarı, Expo Center Fuar Merkezi’ nde gerçekleştirildi.

Fuara yeni tasarımları ve zengin ürün çeşidiyle katılan Mutlusan, şık tasarım ve kalitesi ile ziyaretçilerden tam not aldı. Mutlusan, dört gün süren etkinlik boyunca yapılan görüşmelerden önemli iş bağlantılarına imza attı.

Mutlusan Elektrik İhracat Direktörü Gündüz Kaçmaz fuar hakkında şu değerlendirmelerde bulundu; 1990’lı yılların başından bu yana Rusya pazarında önde gelen markalar arasında yer aldıklarını vurgulayarak “Mutlusan markası, kalitesi, estetiği ve ülkenin her yerine ulaşan dağıtım ağı ile Rus tüketicilerin güven duyduğu bir marka olmuştur. Mutlusan olarak bir yandan ürün gamımızı genişletirken, diğer yandan da Rusya’da pazarlama çalışmalarımıza ağırlık veriyoruz. Rusya genelinde ülkenin her bir noktasına ulaşan pazarlama ekibimiz, markamızın bilinirliğini artırmak için özveriyle ve istikrarlı bir şekilde çalışıyor. Ürün gamımız ile Rusya pazarında en önemli ve güvenilir marka olmak hedefimize hızla ilerliyoruz.

Mutlusan Elektrik A.Ş. olarak Rusya’da müşterilerimizi her konuda destekleyerek, yaptığımız birçok ortak çalışma ile ülkede önemli bir yer edindik. Bugün ürünlerimizin yaygınlığı nedeniyle Rusya’nın her noktasında tüketiciye ulaşmaktadır. Satış ve pazarlama alanında yapacağımız özel çalışmalar ile Rusya pazarında ağırlığımızı daha da fazla hissettireceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.