Mutlusan Elektrik Win Fuarı’ na Katıldı

30 Mart 2016, Çarşamba | Mutlusan Elektrik Win Fuarı’ na Katıldı

Sektörün en prestijli fuarlarından biri olan Win Eurasia bu yıl 17-20 Mart tarihleri arasında gerçekleşti. Fuarın en önemli katılımcılarından biri olan Mutlusan Elektrik’ de bu fuarda yerini aldı.

Tüyap Fuar Merkezi’ nde 23. düzenlenen fuarda Mutlusan Elektrik 200 metrekarelik standı ile konumlandı.  2016 yılına hızlı ve iddialı bir giriş yapan Mutlusan Elektrik hem standı hem de ürün grupları ile beğeni topladı.

Mutlusan Anahtar Prizlerine İlgi Yoğun Oldu

Anahtar Priz’ de sergilenen Elitra Plus serisi büyük talep gördü.  Gruba yeni eklenen sıva üstü Bron serisi ile Candela serisine kattığı Hareket Sensörü ve Uyarı Zili oldukça ilgi çekti. Meraklılarına ürünlerle ilgili bilgiler verildi. Yeni iş birliktelikleri için masaya oturuldu.

Aydınlatma Grubuna Yeni Ledli Ürünler

Bir süredir aydınlatma grubuna eklenen yeni ürünleri ile de ilgi çeken Mutlusan Elektrik fuarda yeni ledli ürünlerini de sergiledi. Özellikle Slim Led Armatürü ve Radar Sensörlü Ledli Armatürleri için yeni siparişler alındı.

Kablo Kanallarından Tesisat ve Otomasyon Gruplarına Kadar Geniş Bir Yelpaze

Alev yaymayan, halogen free kablo kanal ve aksesuarları, kaidesiz kablo kanalları ile buton, kasa buatlar ve sanayi tip fiş prizlerine kadar portföyünden ilgi gören pek çok ürün oldu.

Mutlusan, sektörle ilgili mimar, mühendis, müteahhit, Sanayi ve Ticaret Odaları ile proje gruplarına, elektrik- tesisat mesleklerinden, Devlet Fen İşlerine kadar pek çok yerli ve yabancı iş adamının ziyaret etmesiyle standında 4 gün boyunca her gün yüzlerce misafir ağırladı. Mutlusan’ ın fuar boyunca ikramlarından müşterilere gösterilen ilgiye kadar çok özendiği gözlemlendi. Firma yetkilileri de her gün stantta bulunarak yurt içi ve yurt dışından gerek ilk kez gelen gerek müşterisi olan ziyaretçileri ile görüştüler.

Mutlusan Elektrik’ ten Stand Ziyaretçilerine Sürprizler

Mutlusan Elektrik, bu yıl Win Fuarı için düşünülen bazı etkinliklerini terör saldırıları ile hayatlarını kaybeden vatandaşlara, yakınlarına, şehitlerimize ve şehit yakınlarına duyulan saygıdan dolayı iptal etme kararı aldı. İptal edilen etkinlikler yerine fuar ziyaretçilerine Maraş dondurması ikram edildi. Ayrıca stantta çekilen fotoğrafları anında baskı ile çerçeve içinde müşteri ve ziyaretçilerine hediye ederek güzel birer anı olmasını sağladılar.

Haberler

Mutlusan'da Yeni Yıl Kutlaması

Detay

Deniz Elektro Market ile Ürün ...

Detay

Doğuş Elektrik ile Yeni Ürün T ...

Detay

Erdeniz Aydınlatma Elektrik il ...

Detay

Mutlusan Elektrik Samsun Bayi ...

Detay

SİVAS Bayimiz ŞAN Grup ile Yen ...

Detay

ADANA Bayimiz UYUM ELEKTRİK Ye ...

Detay

İstanbul Büyükşehir Belediye B ...

Detay

MUTLUSAN 2019 WIN EURASİA FUAR ...

Detay

Elcom Ukraine 2019

Detay

MUTLUSAN ELEKTRİK DUBAİ FUARI

Detay

Cezayir Bayilerimiz

Detay

Mutlusan Bayileri ile Birlikte ...

Detay

Mutlusan Elektrik Bayileri ile ...

Detay

Mutlusan Kazanan Müşterileri i ...

Detay

KAİDESİZ KANAL

Detay

MUTLUSAN ELEKTRİK MİSAFİRLERİN ...

Detay

Mutlusan’ ın Muhteşem Yaza Mer ...

Detay

Mutlusan, Mısır Electricx Fuar ...

Detay

Mutlusan Elektrik, Internation ...

Detay

Mutlusan, Dubai Middle East Fu ...

Detay

Mutlusan Elektrik Win Fuarı’ n ...

Detay

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin