Mutlusan Elektrik, International Africa Build Fair Fuarında Hedeflediği İlgiye Ulaştı

19 Şubat 2016, Cuma | Mutlusan Elektrik, International Africa Build Fair Fuarında Hedeflediği İlgiye Ulaştı

İthalatçılardan, müteahhitlere, mimarlardan, tasarımcılardan, sektörel derneklere kadar pek çok profesyonelin ziyaret ettiği Africa Build Fair Fuarı’ nda Mutlusan Elektrik’ de katılımcı olarak hazır bulundu.

16-18 Şubat tarihleri arasında Nijerya’ nın Lagos kentinde gerçekleşen uluslararası fuarda Türkiye’ nin yanı sıra Almanya, İtalya ve Avusturya gibi ülkeler de yer aldı. Oldukça çeşitli müşteri gruplarının ziyaret ettiği fuara ilgi büyük oldu.

Son dönemlerde yeni pazar arayışında olan Afrika’ nın parlayan yıldızı Nijerya’ da, yapı sektöründe öncü olma hedefiyle, ilk kez organize edilen fuarda Mutlusan Elektrik standı da beklenen yoğun ilgiye fazlasıyla ulaştı. Pek çok ziyaretçiyle tanışarak, iş ortaklıkları için ilk adımlar atıldı.

Landmark Centre- Lagos’ da Anahtar- Priz, Kablo Kanalları, Tesisat, Otomasyon ve Aydınlatma olmak üzere tüm ürün gruplarından ürünlerini sergileyen Mutlusan Elektrik için gayet verimli bir fuar ve iş bağlantıları sahası olmuş oldu.

Mutlusan Elektrik, 2016 yılına hedefleri doğrultusunda hızlı bir başlangıç yapmış olmanın heyecanıyla önümüzdeki tarihlerdeki diğer fuarlara hazırlıklarını sürmektedir.  1-3 Mart tarihleri arasında Dubai Uluslararası Fuar Merkezi’ nde yapılacak, 41.Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı olan Middle East Electricity 2016’ ye hazırlanıyor. Diğer yandan 17-20 Mart tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’ nde gerçekleşecek Win Electrotech için çalışmalar özenle sürdürülüyor.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin