Mutlusan, Mısır Electricx Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

10 Aralık 2015, Perşembe | Mutlusan, Mısır Electricx Fuarı’nda Yoğun İlgi Gördü

Mutlusan Elektrik A.Ş. yurt içi ve yurt dışı fuar katılımlarına hız kesmeden devam ediyor. Markalaşma yönündeki yatırımlarıyla global anlamda da önemli adımlar atan Mutlusan, 06-08 Aralık tarihleri arasında Mısır- Kahire’ de bu yıl 24.sü düzenlenen Uluslararası Mısır Elektrik Enerji ve Aydınlatma Fuarı Electricx 2015’e katıldı.

Mutlusan Elektrik, fuarda yeni tasarımlarıyla birlikte geniş ürün yelpazesini sergiledi. Özellikle anahtar priz serileri, sidem renkli kablo kanalları, sanayi tipi kauçuk fiş ve prizler, PVC ve polietilen borular, w otomat kutuları öne çıkan ve en çok talep gören ürünlerden oldu. İlgi çeken bir diğer ürün ise son zamanlarda gördükleri talep üzerine üretimine de ağırlık verdikleri halojen free, alev yaymayan Flaret marka kablo kanalı oldu. Mutlusan Elektrik standı üç gün boyunca ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Mutlusan Elektrik adına fuara Yönetim Kurulu Üyesi ve İhracat Direktörü Sn.Gündüz Kaçmaz ile İhracat bölümünden Souad Selman katıldı. Fuar hakkında değerlendirmede bulunan İhracat Direktörü Gündüz Kaçmaz  “Mısır’ da Mutlusan Elektrik olarak marka bilinirliğimiz oldukça yüksek. Bu fuar markamızın takipçileriyle bir araya gelmek ve bizi yeni tanıyanlar ile de birebir görüşmek için önemli bir fırsat oldu. Mutlusan var olan marka bilinirliğini kalite ve güvenilirlik çerçevesinde daha da yukarılara taşımak amacındadır. Electrix Fuarı ve orada bizden yoğun ilgisini esirgemeyen ziyaretçilerimiz bu anlamda bizim için çok değerlidir.

Yenilenen ve genişleyen ürün gamımızla bundan sonraki süreçlerde de bu fuarda olmaya devam edeceğiz. Standımıza yoğun ilgi gösteren herkese çok teşekkür ediyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin