Mutlusan’ ın Muhteşem Yaza Merhaba Pikniği

15 Mayıs 2016, Pazar | Mutlusan’ ın Muhteşem Yaza Merhaba Pikniği

Mutlusan Elektrik, kuruluşunun 33. yılını kutladığı bu yılda da geleneksel piknik organizasyonunu gerçekleştirdi. 15 Mayıs pazar günü gerçekleştirilen ‘Yaza Merhaba’ pikniği tüm Mutlusan çalışanlarının katılımıyla oldukça coşkulu geçti. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz’ ın aynı zamanda konuşma da yaptığı piknikte, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kaçmaz ve Gündüz Kaçmaz’ da piknikte bulunarak çalışanlarıyla keyifli vakit geçirdiler.

Çocuklar için ayrıca eğlence ve oyun alanı organize edilerek gönüllerince vakit geçirmeleri sağlandı. Büyükleri ise başka sürprizler bekliyordu. Çeşitli yarışmalar düzenlendi ve kazananlara ödülleri verildi. İlk kez düzenlenen ve bundan sonra geleneksel hale getirilmesi planlanan tavla turnuvası oldukça yoğun bir katılım ve ilgiyle karşılandı. Tavla turnuvasının kazananına ödülünü ve hediyesini Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz takdim etti. Yarışmalar dışında da piknikçiler çalan müziklerle ve oyunlarla da günün tadını çıkarttılar. Ayrıca Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Kaçmaz’ ın konuşmasının ardından yapılan kura çekilişiyle şanslı isimlere hediyeler dağıtıldı.

Mutlusan ailesi geleneksel piknik organizasyonuyla bir kez daha bir araya geldi. Yönetim Kurulu, yöneticiler, çalışanlar ve ailelerini bir araya getiren organizasyondan herkes mutlu ayrıldı.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin