MUTLUSAN ELEKTRİK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

29 Mart 2016, Salı | MUTLUSAN ELEKTRİK MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

Mutlusan Elektrik, geçtiğimiz ay farklı şehirlerden gelen misafirlerini ağırladı. Mutlusan ailesi, hem Win Eurasia Fuar standında hem de şirkette müşterilerine misafirperverlik gösterdi.

Win Fuarı Öncesi Erzurum Elektrikçiler Odası’ nın Ziyareti

16 Mart günü Erzurum Elektrikçiler Odası’ ndan gelen grup önce firmada ağırlandı. Firma gezisi sonrası yenilen yemeğin ardından Florya’ daki İstanbul Akvaryumu’ na bir gezi düzenlendi. Endüstriyel Çözümler Satış ve Pazarlama Müdürü İrfan Akkaya ve bölge temsilcilerinin de kendilerine eşlik ettiği gezide hoşça vakit geçirildi ve hatıra fotoğrafları çektirildi.

Gaziantep Elektrikçiler Odası Firmada Ağırlandı, Öğle Yemeği Yenildi

Gaziantep Elektrikçiler Esnaf Odası’ ndan 18 Mart’ ta Mutlusan’ a ziyaret gerçekleştirildi. Mutlusan Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa Kaçmaz ile birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kaçmaz ve Gündüz Kaçmaz, Fabrika Müdürü Erol Çevik misafirleri karşıladı. Yenilen öğle yemeğinin ardından Enerji Çözümleri Satış ve Pazarlama Müdürü Ethem Uzunsoy ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz misafirlerine ziyaretlerinden dolayı memnuniyet ve teşekkür konuşmalarını gerçekleştirdiler. Gaziantep Elektrikçiler ve Esnaf Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Keş ise konuşmasında Mutlusan’ da ağırlanmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getirirken, Mutlusan’ ın odalarına yapmış olduğu katkılardan dolayı tüm üyeleri adına teşekkür etti. Konuşmaların akabinde karşılıklı teşekkür plaketleri takdim edildi.

Firma ziyaretinin ertesi gününde de Win Fuarı’ ndaki Mutlusan standı ziyaret edildi. Aynı misafirperverliği stantta da gördüklerini belirten 83 kişilik grup İstanbul’ dan mutlu ayrıldı.

Aydın/ Nazilli’ den 40 Kişilik Müşteri Grubu Geldi

Win Fuarı’ nın da 3. günü olan 19 Mart’ ta Aydın Nazilli’ den gelen 40 kişilik müşteri grubu ile kahvaltı edildi. Mutlusan Elektrik yönetimi ve çalışanları misafirperverliğini Aydın’ dan gelen müşterilerine de gösterdi. Yoldan gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya çalıştı.

Grup kahvaltı sonrası tesisi gezmek istedi. Bölüm yöneticilerinin eşlik ettiği müşteri grubu tesisin büyüklüğünden ve üretim kapasitesinden çok etkilendiğini, Mutlusan gibi dinamik ve yenilikçi bir firmayla çalışıyor olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Aynı gün Tüyap Fuar Merkezi’ ndeki Win Fuar standını da ziyaret eden müşterileri Mutlusan’ a teşekkürlerini sundu.

Mutlusan Elektrik Organizasyonunda Emsiad ve Erzincan Elektrikçiler Odası ile Buluşuldu

19 Mart akşamı Mutlusan Elektrik’ in organize ettiği akşamda Elektrik Satıcıları İş Adamları Derneği’ nden ve Erzincan Elektrikçiler Odası’ ndan gelen misafirleri ile bir yemek yenildi. 

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin