Mutlusan Kazanan Müşterileri ile Kıbrıs’ ta

30 Kasım 2015, Pazartesi | Mutlusan Kazanan Müşterileri ile Kıbrıs’ ta

Köklü bir geçmişe ve elektrik sektöründe önemli bir yere sahip olan Mutlusan Elektrik A.Ş.’ nin son yaptığı ‘Mutlusan Yaz Kampanyası’ ndan kazanan müşterileri ödüllerini almaya devam ediyor.

‘Mutlusan ile çalışmanın ayrıcalığını her zaman’ yaşatmak amacıyla hareket eden Mutlusan Elektrik müşterileriyle bir Kıbrıs Gezisi düzenledi. Mutlusan Elektrik A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz ve Bölge Satış Sorumlusu Ali Rıza Kaçmaz’ da gezide müşterilerine eşlik ettiler.

3 gün 2 gece konaklayan Kıbrıs kafilesi gezi boyunca hoşça vakit geçirdi. 1.gün havaalanından karşılanan misafirler dinlenmek üzere otele geçtiler. İlk gün geçirilen serbest zamanın ardından 2.gün Kıbrıs’ ın güzel havasından faydalandılar ve birbirleriyle kaynaştılar. Akşam yemeğinin ardından da sanatçı Linet’ in sahnesini izlediler ve gönüllerince eğlendiler.

3.günün tamamı ise Kıbrıs’ ın doğal ve tarihi güzelliklerini gezmeye ayrıldı. Lefkoşe gezildi, Barbarlık Müzesi’ ne gidildi. Oradan da Girne’ ye geçildi. Girne turu sırasında yemek molası verildi. Ardından da Kıbrıs Şehitliği ziyaret edildi.

Hem dinlenmek hem de gezmek için iyi bir fırsat olan Kıbrıs gezisinden tam motivasyon ve hoşnut bir şekilde 3.gün akşamı dönüş yapıldı.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin