Mutlusan Elektrik Bayileri ile Birlikte Kıbrıs’taydı

7 – 9 Kasım tarihleri arasında, Mutlusan Elektrik 2018 Kampanyaları kapsamında düzenlemiş olduğu Kıbrıs Gezisi’ne hak kazanan bayileri ile birlikte  Merit Park Hotel’de 2 gece 3 gün dolu dolu, keyifli bir yurtdışı seyahati  geçirdiler.
Mutlusan Elektrik, misafirlerinin gezi boyunca keyifli zaman geçirmeleri için titizlik ve özenle yürütülen bir çalışma gerçekleştirdi. Seyahat süresince misafirlerine, Mutlusan Elektrik  Satış ve Pazarlama Sorumlularımızdan Özgür Elmas ve Erkan Işık eşlik ettiler.
3 günlük gezi boyunca misafirlerimiz Kıbrıs’ın birçok önemli yerini keşfettiler. İlk olarak Girne Çıkarma Plajı, Açık Hava Müzesi, Karaoğlanoğlu Şehitliği ve Girne’de serbest zaman da (Girne Kalesi, Girne Marina, Girne Çarşısını) gezip bir sonraki gün Lefkoşa’ da Makaryosun  Sarayı, Barbarlık Müzesi, Yeşil Hat, Ledra Palace Oteli-Sınır Kapısı ve Lefkoşa’da serbest zamanlarında ( Büyük Han, Lokmacı Barikatı, Selimiye Camii, Arasta Çarşısını) gezmişlerdir. Kıbrıs’ın tarihi ve turistik yerlerini gezerek keyifli ve kültürel bir seyahat geçirmiş oldular.
Mutlusan kampanyası ile geziye hak kazanan bayiler 3. günün sonunda İstanbul’a eğlenmiş ve gerçekleştirilen kültür turlarından keyif almış olarak dönüş yaptılar. Bayiler, yoğun çalışma temposunun arasında, yılsonuna doğru gerçekleştirilen bu seyahatinin hem dinlenmek hem de keyifli vakit geçirmek için önemli bir fırsat olduğunu dile getirdiler. Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz ise, “Gerek kampanyalarımız, gerekse Türkiye’nin her yerinde gerçekleştiriyor olduğumuz Mutlusan Akademi adı altındaki ürün tanıtım toplantılarımız ile bayilerimizle bir araya gelmeye 2019 yılında da devam edeceğiz” şeklinde açıklamada bulundu.

 

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin