Mutlusan Bayileri ile Birlikte UMRE ZİYARETİN’ de

10 – 17 Kasım tarihleri arasında, Mutlusan Elektrik 2018 Kampanyaları kapsamında düzenlemiş olduğu, Umre ziyaretine hak kazanan bayileri ile birlikte 3 gece Medine  5 gece Mekke’de ziyaret gerçekleştirdiler. 
Mutlusan Elektrik, misafirlerinin ziyaret boyunca  ibadetlerini  titizlik ve özenle geçirmeleri için son derece düzenli  bir çalışma gerçekleştirdi. Ziyaret süresince misafirlerine, Mutlusan Elektrik  Satış ve Pazarlama Sorumlularımızdan Ali Rıza Kaçmaz ve Hakan Şişli eşlik ettiler.
8 günlük gezi boyunca misafirlerimiz Mekke ve Medine’nin  birçok önemli yerini, rehberler eşliğinde keşfettiler. Kutsal ziyaretlerine Medine’den başlayıp Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescid, Yedi Mescidler, Kuba Mescidi, ve Cennet-ul  Baki  gibi önemli yerleri  ziyaret etmişlerdir. Mekke’de  Serv Dağı , Arafat-Müzdelife-Mina, Nur Dağı, Cin Mescidi ve Cennet-ul Muala gibi kutsal yerleri gezerek dini ziyaretlerini gerçekleştirmiş oldular. 

 

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin