MUTLUSAN 2019 WIN EURASİA FUARI

Türkiye’nin Anahtar Priz ve Elektrik Malzemeleri sektöründe önemli markalarından olan Mutlusan Elektrik A.Ş. ürünlerini, 14-17 Mart  tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen WIN Eurasia Fuarı’nda sergiledi.

 

Türkiye’nin Anahtar Priz ve Elektrik Malzemeleri sektöründe önemli markalarından olan MUTLUSAN, Win fuarında yenilikçi ve gelişime açık, ürün ve hizmet odaklı kimliği, yerli ve yabancı misafirler tarafından yoğun ilgi gördü.  7.salon girişinde Orkestralı karşılama ile büyük ilgi uyandırdı.

Mutlusan Elektrik, kurduğu standında üretimini gerçekleştirdiği ürünlerini ziyaretçilere ilk elden anlatma fırsatı buldu. Aynı zamanda sergilenen ürün grupları kadar Mutlusan stant tasarımı, ikram ve sunumları, müzik grubunun keyif veren ve eğlenceli şovları da göz doldurdu.

 

Mutlusan Elektrik A.Ş. standı fuar kapsamında ziyaretçilerden büyük beğeni aldı ve başarılı bir fuar geçirdi.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin