İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Binali Yıldırım Mutlusan’ı ziyaret etti

Seçime günler kala, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Binali Yıldırım Mutlusan Elektrik fabrikasını ziyaret etti.

Mutlusan Elektrik Başakşehir fabrikasındaki organizasyonda Binali Yıldırım’ı Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hıdır Kaçmaz, ile Mutlusan personeli birlikte karşıladı.

Çok sayıda basın mensubunun da yer aldığı programda Binali Yıldırım, Mutlusan elektrik çalışanlarıyla bir arada öğlen yemeği yedi. Yemeği takiben açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kaçmaz; Binali Yıldırım’ın Erzincan ve İstanbul’daki hizmetlerine ilişkin bilgiler aktardı. Uzun yıllardır dost olduklarını ifade eden Kaçmaz, Mutlusan ailesi olarak, Yıldırım’a önceki hizmetleri sebebiyle teşekkürlerini iletti. Konuşmasını, “ Anahtar bizden, Aydınlık sizden” sözleriyle tamamlayarak büyük alkış aldı.

Mustafa Kaçmaz’ın ardından mikrofonu Başakşehir Belediye Başkan adayı Yasin Kartoğlu aldı. Kartoğlu; dünyanın merkezi İstanbul’sa İstanbul’un göz bebeği Başakşehir olacak, bunun için çalışacağız diyerek destek istedi.

Kartoğlunun konuşmasını takiben söz alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Binali Yıldırım ise; Mutlusan Elektrik Mustafa Kaçmaz ile başarı hikâyelerinin benzerliğinden bahsetti. Erzincan’lı bir ailenin mensubu olmakla birlikte, kendisini Binali Yıldırım yapan İstanbul’a olan gönül bağına değindi.

Yıldırım; “Geçmişte İstanbul’a yaptığımız 26 katrilyonluk yatırım ile borcumuzun bir kısmını ödeme fırsatı bulduk, kalan kısmını da layık görür başkanınız olarak seçerseniz ödemek istiyorum dedi.”

Binali Yıldırım; Mustafa Kaçmaz’ın durmak bilmeden çalışan kişiliğine olan inancıyla Mutlusan Elektrik’e başarılarının daim olması temennilerini ekleyerek konuşmasını tamamladı.

Kapanışta Mustafa Kaçmaz’ın takdim ettiği plaketi kabul eden Binali Yıldırım tüm dinleyicilere ve basın mensuplarına teşekkür etti.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin