Mutlusan Elektrik Samsun Bayimiz Tanıtım Toplantısı


Mutlusan Elektrik- Borel Tekno Elektrik ile Yeni Kolay Bağlantı Grup Priz Rİ-TECH ve 
Yeni Anahtar Serisi RİTA için Tanıtım Toplantısı Düzenledi
Mutlusan Elektrik Samsun  bayimiz, Borel Tekno Elektrik’in öncülüğünde, Mutlusan Akademi toplantıları adı altındaki davetiyle 05 Nisan 2019  Çarşamba günü Sheraton  Otel’de gerçekleştirilen toplantıya katılım yüksek oldu. Davete katılan misafirler hem Mutlusan ailesine yeni katılan ürünler hakkındaki bilgilendirmeden memnun kaldılar, hem de ürünlerin özelliklerini detaylı inceleme imkanı buldular.
Mutlusan Elektrik bayisi, Borel Tekno Elektrik öncülüğünde, Sheraton Otel’de düzenlenen toplantıda, Elektrik& Kontrol Mühendisi, Mutlusan Elektrik Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin kolay bağlantı grup priz Ri-tech ve Yeni Anahtar Serimiz Rita hakkındaki bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi. Soru ve cevaplarla toplantı devam etti.
Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz, katılımcılara yaptığı konuşmada, 1983 yılında kurulan Mutlusan Elektrik’in gelişim süreci, bugünkü iş akışı ve önümüzdeki yıllarda gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. 81 ilde var olan Bayilikler, 85 den fazla ülkeye yapılan ihracat rakamları ve şirketin son yıllarda göstermiş olduğu yenilikçi ve rekabetçi çalışmalar hakkında detayları katılımcılarla paylaşarak, tüm misafirlere teşekkürlerini iletti.
Borel Tekno Elektrik Satış müdürü Lokman Kazancı, misafirlere yaptığı konuşmada, Borel Tekno Elektrik Büyüme süreci hakkında bilgi vererek önümüzdeki dönemlerde gerçekleştireceği çalışmaları katılımcılarla paylaştı.
Bölge Temsilcisi Hüseyin Arslan ve Borel Tekno Elektrik Satış ve Pazarlama ekibinde bulunan arkadaşlarımız da tüm misafirlerle yakından ilgilenerek ürünler hakkındaki soruları tek tek cevapladılar.
Ürünleri inceleyen katılımcılar yeni ürün serilerine karşı oldukça ilgiliydiler. Katılımcılar tarafından, RİTA Anahtar serisinin; estetik görünümü, renk alternatifleri, montaj kolaylığı, bağlantı çeşitliliği, tırnak yapısındaki farklılıklar gibi özelliklerini detaylı inceleme imkanı buldular. Yeni grup priz Ri-tech’in ergonomik tasarımı ile kolay bağlantılı, anahtarlı çocuk korumalı, şok gerilim korumalı, usb çıkışlı özelliği ve askı aparatlı özelliği ile oldukça beğeni ve ilgi uyandırdı.
Borel Tekno Elektrik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selahittin Köroğlu toplantıda bir konuşma yaparak Mutlusan Elektrik’e ve tüm katılımcılara teşekkür etti. Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz ise “Bu organizasyonda göstermiş olduğunuz, yoğun çalışma ve yakın ilgi alaka için şahsınız nezdinde tüm Borel Tekno Elektrik ekibinize teşekkür ederiz” diyerek kendilerine bir plaket takdim etti.

Mutlusan Elektrik bayisi, Borel Tekno Elektrik ile yapılan etkinliğin ardından, Mutlusan ekibi Akademi toplantılarına tüm Türkiye’de devam ediyor olacağını belirtti.

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için kişisel veri politikamız doğrultusunda çerezler kullanıyoruz. Web sitemizi kullanmaya devam etmeniz halinde cihazınızdaki çerezlere erişebileceğimizi de kabul ediyorsunuz.

Size Ulaşabilmemiz İçin