Doğuş Elektrik ile Yeni Ürün Tanıtım Toplantısı

Mutlusan Elektrik- Doğuş Elektrik ile Yeni Kolay Bağlantı Grup Priz Rİ-TECH ve

Yeni Anahtar Serisi RİTA için Tanıtım Toplantısı Düzenledi

Mutlusan Elektrik Mersin  bayimiz, Doğuş Elektrik’in öncülüğünde, Mutlusan Akademi toplantıları adı altındaki davetiyle 26 Nisan 2019  Cuma günü Mersin Divan Otel’de gerçekleştirilen toplantıya katılım yüksek oldu. Davete katılan misafirler hem Mutlusan ailesine yeni katılan ürünler hakkındaki bilgilendirmeden memnun kaldılar, hem de ürünlerin özelliklerini detaylı inceleme imkanı buldular.

Mutlusan Elektrik bayisi, Doğuş Elektrik öncülüğünde, Divan Otel’de düzenlenen toplantıda, Elektrik& Kontrol Mühendisi, Mutlusan Elektrik Teknik Müdürü Nurdoğan Büyükkeskin kolay bağlantı grup priz Ri-tech ve Yeni Anahtar Serimiz Rita hakkındaki bilgilendirme sunumunu gerçekleştirdi. Soru ve cevaplarla toplantı devam etti.

Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz, katılımcılara yaptığı konuşmada, 1983 yılında kurulan Mutlusan Elektrik’in gelişim süreci, bugünkü iş akışı ve önümüzdeki yıllarda gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. 81 ilde var olan Bayilikler, 85 den fazla ülkeye yapılan ihracat rakamları ve şirketin son yıllarda göstermiş olduğu yenilikçi ve rekabetçi çalışmalar hakkında detayları katılımcılarla paylaşarak, tüm misafirlere teşekkürlerini iletti.

Bölge Temsilcisi Erdem Çınak ve Doğuş Elektrik Satış ve Pazarlama ekibinde bulunan arkadaşlarımız da tüm misafirlerle yakından ilgilenerek ürünler hakkındaki soruları tek tek cevapladılar.

Ürünleri inceleyen katılımcılar yeni ürün serilerine karşı oldukça ilgiliydiler. Katılımcılar tarafından, RİTA Anahtar serisinin; estetik görünümü, renk alternatifleri, montaj kolaylığı, bağlantı çeşitliliği, tırnak yapısındaki farklılıklar gibi özelliklerini detaylı inceleme imkanı buldular. Yeni grup priz Ri-tech’in ergonomik tasarımı ile kolay bağlantılı, anahtarlı çocuk korumalı, şok gerilim korumalı, usb çıkışlı özelliği ve askı aparatlı özelliği ile oldukça beğeni ve ilgi uyandırdı.

Doğuş Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cirit toplantıda bir konuşma yaparak Mutlusan Elektrik’e ve tüm katılımcılara teşekkür etti. Mutlusan Elektrik Satış ve Pazarlama Müdürü Zeynel Yılmaz ise “Bu organizasyonda göstermiş olduğunuz, yoğun çalışma ve yakın ilgi alaka için şahsınız nezdinde tüm Doğuş Elektrik ekibinize teşekkür ederiz” diyerek kendilerine bir plaket takdim etti.

 

Mutlusan Elektrik bayisi, Doğuş Elektrik ile yapılan etkinliğin ardından, Mutlusan ekibi Akademi toplantılarına tüm Türkiye’de devam ediyor olacağını belirtti.

 

Size Ulaşabilmemiz İçin